V Patriotyczne Spotkania Chóralne „Z pieśnią ku wolności” - Dobrzechów 2011

W kościele św. Stanisława BM w Dobrzechowie odbyły się V Patriotyczne Spotkania Chóralne „Z pieśnią ku wolności”. Dzięki Starostwu Powiatowemu na czele z Panem Robertem Godkiem i Janem Stodolakiem w pięknym kościele w Dobrzechowie społeczność powiatu strzyżowskiego mogła przeżyć wspaniałą podniosłą uroczystość patriotyczną. Głównym „Dyrygentem” uroczystości był Pan Andrzej Szypuła. Wystąpili: Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ośrodka Kultury w Wiśniowej – Dyrygent Emil Włodyka; Chór „Sokół” z Frysztaka – Dyrygent Magdalena Wiśniowska; Chór „Harfa” z Niewodnej – Dyrygent Tomasz Irzyk; Zespół „Pogórzanki” z Niebylca – Dyrektor Wiktor Bochenek; Chór „Sanktus” z Gogołowa – Dyrygent Kazimierz Janton; Chór „Cantamus” – z Pstrągowej – Dyrektor Paweł Łącki; Chór dziecięco-młodzieżowy „Karolinka” z Gogołowa – Dyrygent Kazimierz Janton; Chór „Benedictus” z Czudca – Dyrygent Szymon Stec; Chór „Magnificat” z Dobrzechowa – Dyrygent Andrzej Banek.

Sobota, III Tydzień Wielkanocny