W sprawie otrzymania potwierdzenia, że są odprawiane Msze św. poza parafią proszę się skontaktować z Ks. Proboszczem. Nie czynimy tego automatycznie, tylko na prośbę Rodziny.

 

Msze św. za Śp. Marię Świerk zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

córka Beaty z mężem – 15, 16, 17.VII.

Agata i Paweł Wójcik – 18.VII.

Zenon Frodyma z rodziną – 19.VII.

Grażyna i Jan Kolbusz z rodziną – 20.VII.

Andrzej Puc – 21.VII.

Bożena i Wiesław Pietryka – 22.VII.

Jan i Maria Fortuna z rodziną – 23.VII.

Wiesław i Maria Puc – 24.VII.

Agata i Stanisław Kluska – 25.VII.

Zofia i Stanisław Srebrny – 26.VII.

Barbara i Stanisław Kiebała – 27.VII.

Elżbieta i Mieczysław Zubek – 28.VII.

Małgorzata Tutak z Rodziną – 29.VII.

Kazimierz Puc – 30.VII.

Tadeusz i Bogusława Bryś – 31.VII.

Zdzisława i Kazimierz Oparowski – 1.VIII.

Kazimierz i Zofia Furtek – 2.VIII.

Beata i Robert Godek z Mamą Józefą Urban – 3.VIII.

Zofia i Józef Kut – 4.VIII.

Sąsiedzi córki Elżbiety Agata i Krzysztof Stankiewicz – 5.VIII.

Mieczysław Pietryka – 6, 7.VIII.

Irena i Tadeusz Szkołut z rodziną – 8.VIII.

Agnieszka i Dariusz Wójtowicz – 9.VIII.

Rodzina Wronów – 10.VIII.

Jan i Wanda Betleja – 11.VIII.

Anna Sudyka – 12.VIII.

Jadwiga Majcher z rodziną – 13.VIII.

Jolanta i Janusz Rypyść z rodziną – 14.VIII.

Beata i Roman Frodyma – 15.VIII.

Janiccy z Łodzi – 16.VIII.

Armata Maria z rodziną – 17.VIII.

szwagierka Hela z rodziną – 18.VIII.

rodzina Dąbrowa – 19.VIII.

Więchowie – 20, 21.VIII.

rodzina Chlebiców – 22.VIII.

wnuczka Lidia z rodziną – 23, 24.VIII.

wnuk Paweł – 25.VIII.

wnuk Janusz z Moniką – 26.VIII.

wnuczka Barbara z mężem i synem – 27.VIII.

wnuk Jakub z rodziną – 28.VIII.

rodzina Proroków – 29.VIII.

Dorota i Dariusz Strzępek i Uczestników pogrzebu – 30.VIII.

Uczestników pogrzebu i Danuta i Janusz Baszak – 31.VIII.

 

Msze św. w naszej parafii z intencji:

córka Bożena z mężem – 3.IX.

Córka Elżbieta z Rodziną – 5.IX.

córka Beata z mężem – 6.IX. 

Msze św. za Śp. Tadeusza Gazdę zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

Stryjenka Kazimiera Gazda – 1.VII.

Krystyna i Adam Irzyk – 2.VII.

Wiesław i Maria Puc – 3, 4.VII.

Krystyna Śliwa – 5.VII.

Krystyna i Stanisław Michalski – 6.VII.

Anna Saja – 7.VII.

Adam Puc – 8.VII.

Katarzyna Puc – 9.VII.

Jan Puc – 10.VII.

Bernadetta Armata – 11.VII.

Maria Armata – 12.VII.

Zofia i Kazimierz Wasilewscy – 13.VII.

Zofia Niedziela – 14.VII.

Zofia Janicka z mężem – 15.VII.

Bronisława Basamania z Rodziną – 16, 17.VII.

Zdzisława Basamania z rodziną – 18.VII.

Przemysław Basamania z rodziną – 19.VII.

Wilk Wiesława z rodziną – 20.VII.

Wiesław Król – 21.VII.

Małgorzata i Marian Godek z rodziną – 22.VII.

Bogumiła i Jan Wnęk – 23, 24.VII.

Maślankowie – 25.VII.

Anna i Ryszard Furtkowie – 26.VII.

Koledzy hodowców koni z grupy Dobrzechów – 27.VII.

Magdalena Pukacz z rodziną – 28.VII.

Dziadosz Marian – 29.VII.

Jerzy Basamania z rodziną – 30.VII.

Krystyna i Stanisław Przystaś – 31.VII.

Tęczarowie z Markuszowej – 1.VIII.

Jolanta i Grzegorz Grodzki – 2.VIII.

Niedziela Stanisław z rodziną – 3, 4.VIII.

Chlebica Kazimiera z rodziną – 5, 6.VIII.

Mieczysław Niedziela z rodziną – 7, 8.VIII.

Bogusława i Tadeusz Bryś – 9.VIII.

Fałkowscy – 10.VIII.

Rodzina Dobek – 11.VIII.

Saletnikowie – 12.VIII.

Puc Czesław z rodziną – 13.VIII.

Jan i maria Fortuna z rodziną – 14.VIII.

Czesław Michalski – 15.VIII.

Bogdan Niedziela – 16.VIII.

Ignac Wilk z rodziną – 17.VIII.

Kolega Wiesław i Renata Basamania – 18.VIII.

Banasiowie – 19.VIII.

Adam Armata – 20.VIII.

Joanna Winiarska z Mamą – 21.VIII.

Basia z Malinówki z rodziną – 22.VIII.

Kazimierz Król z żoną – 23.VIII.

Jacek Michalski – 24.VIII.

Agata i Paweł Wójcik – 25.VIII.

Ewa i Krzysztof Basamania z Rodziną – 26.VIII.

Andrzej i Krystyna Przystaś – 27.VIII.

Ewa i Tadeusz Michalski – 28.VIII.

rodzina Gajdów – 29.VIII.

rodzina Fąfara – 30.VIII.

Uczestników pogrzebu – 31.VIII.

 

 

Msze św. w naszej parafii z intencji:

Kazimiera Uba – 9.IX. 

Stanisław Gazda z Synami – 10, 12.IX.

 

Msze św. za Śp. Irenę Mitał zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

Dyrektor i Pracownicy Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Strzyżowie – 24.VI.

Jola Nizicka – 25.VI.

Renata i Wiesław Włodyka – 26.VI.

Janina i Eugeniusz Szypułowie – 27.VI.

Sołtys wsi Dobrzechów – 28.VI.

Joanna i Robert Hart – 29.VI.

Marta i Marian Walczyk – 30.VI.

Irena i Kazimierz Walczyk – 1.VII.

Ewa i Ryszard Hajduk z Rodziną – 2.VII.

Chrzestny Mateusz z Rodziną – 3.VII.

Zofia Cynarska - 4.VII.

Zosia i Halina – 5.VII.

Zofia Cierpiał z Dziećmi – 6.VII.

Piotr Cierpiał z Rodziną – 7.VII.

Chrzestny Tomasz Cierpiał z Rodziną – 8.VII.

Łukasz Stasiak z Rodziną - 9.VII.

Kamil Cierpiał z Żoną – 10.VII.

Michał Cierpiał z Rodziną – 11.VII.

Rodzina Kornaków i Dominów – 12.VII.

Rodzina Klimczaków – 13.VII.

Rodzina Kamińskich – 14.VII.

Rodzina Purpurów – 15.VII.

Koleżanki i Koledzy z Podkarpackiego UW w Rzeszowie – 16, 17, 18.VII.

Irena i Adam Kiczek – 19.VII.

Joanna i Kazimierz Żółtek – 20.VII.

Janina Ziobro – 21.VII.

Gabriela i Jacek Macek – 22.VII.

Barbara Mroczka – 23.VII.

Michał Mroczka – 24.VII.

Łucja i Krzysztof Zięba z rodziną – 25.VII.

Róża Nr 8 – 26, 27.VII.

Michalina z Rodziną z Tułkowic – 28.VII.

Małgorzata Kut – 29.VII.

Krystyna i Antoni Kut – 30.VII.

Maria Bocheńska – 31.VII.

Monika Wyciślak – 1.VIII.

Tadusz Matera z rodziną – 2.VIII.

Iwona i Paweł Wesołowscy – 3.VIII.

Krystyna i Tadeusz Skwierz z rodziną – 4.VIII.

wierni z Różanki – 5, 6.VIII.

Maria i Andrzej Jakubowicz – 7.VIII.

Wiesława i Wiesław Prorok – 8.VIII.

Małgorzata Soja – 9.VIII.

Mieczysława i Tadeusz Banaś – 10.VIII.

Małgorzata i Roman Gwara z Rodziną – 11.VIII.

Janina i Lesław Kubiak z Rodziną – 12.VIII.

Zofia i Antoni Banek – 13.VIII.

Kolega Andrzej Twardowski – 14.VIII.

Bożena i Janusz Pierzchała – 15.VIII.

Artur Dulęba – 16.VIII.

Zofia i Jan Dulęba – 17, 18.VIII.

Anna i Roman Matera – 19.VIII.

Henryk Szlosek z Rodziną – 20.VIII.

Eugeniusz Bryda z rodziną – 21.VIII.

Małgorzata Oronowicz z Rodzicami – 22.VIII.

Rodzina Rybków – 23.VIII.

Marta Gajewska z Rodziną – 24.VIII.

Danuta Traciak Różanki – 25.VIII.

Janina i Kazimierz Gąsior – 26.VIII.

Irena Niewiarowska – 27.VIII.

Leszek Szypuła – 28.VIII.

Krystyna i Stanisław Gajewski – 29.VIII.

Bolesław Szypuła – 30.VIII.

Eugeniusz Szypuła – 31.VIII.

Rodzina Tomaszewskich z Różanki – 1.IX.

Stanisław Pęczar z rodziną – 2.IX.

Tadeusz Gajewski z Rodziną z Wiśniowej – 3.IX.

Alfreda i Tadeusz Worosz – 4, 5.IX.

Renata i Tadeusz Gąsior – 6.IX.

Weronika z Rodziną – 7.IX.

Rodzina Bałchanów – 8.IX.

Anna i Antoni Moskal – 9.IX.

Urszula Sosin – 10.IX.

Rodzina Dziadków – 11.IX.

Ula Wojnarowska – 12.IX.

Rodzina Ewy i Kazimierz Wójtowicz – 13.IX.

Zdzisława i Kazimierz Oparowscy – 14.IX.

Maria i Adam Janaś – 15.IX.

Wiktoria i Marek Janusz – 16.IX.

Agata i Tadeusz Warchoł – 17.IX.

Zofia Warchoł – 18.IX.

Zofia i Iwona Kopeć – 19.IX.

Katarzyna i Łukasz Woroszowie z Dziećmi – 20.IX.

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa w Strzyżowie – 21.IX.

Maria, Barbara i  Bogdan Drygaś – 22, 23, 24, 25.IX.

Jadwiga Tęcza – 26.IX.

Dorota i Tadeusz Tęczar z rodziną – 27.IX.

Halina – 28.IX.

Jan Urbanik – 29.IX.

Zofia Kotarska z Mikołowa – 30.IX.

Karolina i Kamil Zeid – 1.X.

Janina i Zdzisław Wójtowicz – 2.X.

Anna Irzyk – 3.X.

Sąsiedzi Kutowie – 4, 5, 6.X.

Rodzina Adamskich – 7.X.

rodzina Ostrowskich - 8.X.

Ewelina i Marek Mitał – 9.X.

Maria Wójtowicz – 10, 11.X.

Danuta i Rajmund Błoński – 12.X.

Stanisław i Róża Bryda – 13.X.

Maria Zięba – 14.X.

Zuzanna i Eryk Mendelowscy – 15.X.

Lidia i Kazimierz Wolan – 16.X.

Stanisław Jurasz z Rodziną – 17.X.

Agnieszka Brzykowska i Aneta Jamróz – 18.X.

Janina Twardzicka – 19.X.

Klub Kultury Wsi Dobrzechów – 20, 21.X.

Zofia Brzezińska – 22.X.

Piotr Twardzicki z rodziną – 23.X.

Kinga – 24.X.

Krystyna i Władysław Jurasz – 25.X.

Janina i Andrzej Moskwa – 26.X.

Janina Twardzicka – 27.X.

Barbara i Ryszard Stasiak – 28.X.

Agnieszka i Grzegorz Wilińscy z Rodziną – 29.X.

Uczestników pogrzebu – 30, 31.X. i 1.XI.

Klasa 5C – 2.XI.

 

Msze św. w naszej parafii z intencji:

Siostra Marynia z Mężem i Dziećmi – 3, 4.XI.

Chrzestny Tomasz Cierpiał z Rodziną – 5.XI.

Chrzestny Mateusz z Rodziną – 6.XI.

 

 

 

 

Święta

Niedziela, XV Tydzień zwykły
Rok B, II
Piętnasta Niedziela zwykła

Licznik

Liczba wyświetleń:
10212366

Spacer po kościele