W sprawie otrzymania potwierdzenia, że są odprawiane Msze św. poza parafią proszę się skontaktować z Ks. Proboszczem. Z powodu pandemi nie czynimy tego automatycznie, tylko na prośbę Rodziny.

 

Msze św. za Śp. Jadwigę Oparowską zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

syn Jan z córkami – 6.V.

syn Grzegorz – 7.V.

Córka Chrzestna Irena Para z Rodziną – 8.V.

Wiesław Piątek z Rodziną z Rzeszowa – 9.V.

Lucyna i Bogusław Witek z Kielnarowej – 10.V.

Adam i Barbara Kobylarz Kielnarowej – 11.V.

Janina i Józef Kobylarzowie – 12.V.

Grażyna i Bronisław Zięba – 13.V.

Aneta Jamróz z Rodziną – 14.V.

Izabela i Jacek Oparowscy – 15.V.

Edyta i Wojciech Pietrucha – 16.V.

Mirosława i Łukasz Niziccy – 17.V.

Anna i Józef Niziccy – 18.V.

Róża Nr 17 z Kozłówka – 19.V.

Uczestników pogrzebu – 20.V.

Danuta Kozioł z rodziną – 21.V.

Iwona i Stanisław Kosińscy – 22.V.

Darek i Agnieszka Bożek – 23.V.

Drewno Styl – 24, 25.V.

Z pracy córki Marysi – 26, 27.V.

Anna i Andrzej Kut – 28.V.

Bogusława i Władysław Gzik z rodziną – 29.V.

Renata i Jan Świder – 30.V.

Anna i Janusz Mucha – 31.V.

Irena i Tadeusz Szkołut – 1.VI.

Bogusława i Eugeniusz Brud – 2.VI.

Anna i Sławomir Borek z Rodziną – 3.VI.

Teresa i Zbigniew Mucha – 4.VI.

Krystyna Zięba – 5.VI.

Agata i Andrzej Wesołowscy – 6.VI.

Spółka Wodna – 7.VI.

Emilia i Mariusz Boroń – 8.VI.

Anna Sudyka – 9.VI.

Iwona i Marek Kłosowicz – 10.VI.

Janina i Renata Tutak – 11.VI.

Michał Świder z rodziną – 12.VI.

Grażyna Tatara z Rodziną – 13.VI.

Witold Śliwa – 14.VI.

Janina i Stanisław Niemiec z rodziną – 15.VI.

Rodzina Gaborów – 16.VI.

Michalina i Karol – 17.VI.

Agnieszka i Patryk Świder – 18.VI.

Ewa i Stanisław Niedziałek – 19.VI.

Anika i Paweł Miąsik z rodziną – 20.VI.

Leonarda Szydłowska z rodziną – 21.VI.

Anna i Bogdan Pęczar – 22.VI.

sołtys i Rada Sołecka z Kożuchowa – 23.VI.

Jadwiga Majcher – 24.VI.

Agnieszka Brzykowska z Rodziną -  25.VI.

Zdzisława i Kazimierz Oparowscy – 26.VI.

Andrzej Wolański – 27.VI.

Katarzyna Oparowska z rodziną – 28, 29.VI.

Monika i Lesław Tokarski, Elżbieta i Mieczysław Zubek – 30.VI.

Maria Jakobsze z Rodziną – 1.VII.

Bernarda Kawa, mariola i Paweł Śliwa – 2.VII.

Barbara i Jan Król z rodziną – 3.VII.

Seweryn i Dagmara Oparowscy z rodziną – 4.VII.

Teresa i Jan Cynarski – 5.VII.

Janina Staroń z mężem – 6.VII.

Lucyna Staroń z rodziną – 7.VII.

Sąsiedzi syna Jana z Niewodnej – 8, 9.VII.

Chór „Harfa” z Niewodnej – 10.VII.

Anna i Tadeusz Świder z rodziną – 11.VII.

Marta i Stanisław Mik z rodziną – 12.VII.

Elementy Budowlane Frysztak – 13, 14.VII.

Maria i Jacek Świder z rodziną – 15.VII.

„FLORIS” z Kożuchowa – 16.VII.

OSP Kożuchów – 17.VII.

Bernadeta i Rafał Gruszczyńscy – 18.VII.

Lucyna i Antoni Kopyto z Rodziną – 19.VII.

Agata i Paweł Wójcik z rodziną – 20.VII.

Anna i Jacek Bober – 21.VII.

Zofia i Józef Kut – 22.VII.

Krystyna Stochła – 23, 24.VII.

Aneta i Leszek Modliszewscy – 25.VII.

Kazimierz Więch z rodziną – 26, 27.VII.

Małgorzata i Bogusław Kopyto z Rodziną – 28.VII.

Ewelina i Piotr Szlacha z rodziną – 29.VII.

Magdalena i Andrzej Pęczar – 30.VII.

Aleksandra Zagórska – 31.VII.

Zofia i Kazimierz Furtek – 1.VIII.

Brysiowie – 2.VIII.

Agnieszka i Wiesław Strzępek – 3.VIII.

Anna i Janusz Prejsnar z rodziną – 4.VIII.

Patryk Bożek – 5.VIII.

Wiesława i Wiesław Prorok – 6.VIII.

Marta i Piotr Tokarscy – 7.VIII.

Rodzina Kuźniarów – 8.VIII.

Zdzisława Konieczna z Rodziną z Wiśniowej – 9.VIII.

Ewa i Andrzej Moskal – 10.VIII.

Barbara i Antoni Pirgowie – 11.VIII.

Puc Czesław z rodziną – 12.VIII.

Lucyna i Zbigniew Miga – 13.VIII.

Anna i Mariusz Gajewscy – 14.VIII.

Grażyna i Jan Kolbusz z rodziną – 15.VIII.

Bożena i Wiesław Pietryka – 16.VIII.

Jan i Maria Fortuna z rodziną – 17.VIII.

Hubert – 18.VIII.

Leokadia i Janusz Rzeźnikiewicz – 19.VIII.

Krystyna Jajeśnica – 20.VIII.

Halina i Piotr Wdowik – 21.VIII.

Jerzy Więch z rodziną – 22.VIII.

Marek Więch z rodziną – 23.VIII.

Bernadeta i Marek Pęczar – 24.VIII.

Ryszard Depa z rodziną – 25.VIII.

wnuk Jacek z rodziną – 26.VIII.

rodzina Michalskich z Grodziska – 27.VIII.

swatowie z Kożuchowa – 28, 29.VIII.

rodzina Chlebiców z Kozłówka – 30.VIII.

rodziny Konickich i Mikuszewskich – 31.VIII.

wnuczka Małgorzata z rodziną – 1.IX.

wnuczka Klaudia – 2.IX.

rodzina Gruszczyńskich – 3.IX.

wnuk Paweł i Krystian – 4, 5.IX.

wnuczka Barbara z rodziną – 6.IX.

wnuczka Sylwia z mężem – 7.IX.

rodziny Wnęk i Drzewiccy – 8.IX.

rodzina Kasza z Niewodnej – 9.IX.

rodzina Bobek z Cieszyny – 10.IX.

wnuk Piotr z żoną – 11.IX.

wnuczka Natalia i Ania – 12.IX.

wnuczka Justyna z mężem – 13.IX.

rodzina Papużyńskich – 14.IX.

rodzina Studniarz – 15.IX.

Uczestników pogrzebu i Danuta i Janusz Baszak – 16.IX.

 

Msze św. w naszej parafii z intencji:

syn Zbigniew z rodziną – 19.IX.

syn Bogdan z żoną – 20.IX.

córka Katarzyna z rodziną – 21.IX.

syn Jan z córkami – 23.IX.

syn Grzegorz – 24.IX.

 

Córka Maria z rodziną – 25.IX.

 

Msze św. za Śp. Bogusława Sudykę zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

żona – 6.V.

córka z rodziną – 7.V.

Barbara i Antoni Pirgowie – 8.V.

Anna i Sławomir Borek z Rodziną – 9.V.

Agata i Lubomir z Rodziną – 10.V.

Rodzina Wajda – 11.V.

Bernadeta i Piotr Koniccy – 12.V.

Jan i Maria Fortuna z rodziną – 13.V.

Danuta i Janusz Baszak – 14.V.

Maria Jakobsze z Rodziną – 15.V.

Irena i Kazimierz Król – 16.V.

Barbara i Leszek Król z rodziną – 17.V.

Zofia i Kazimierz Furtek – 18.V.

Stanisław Rypyść – 19, 20.V.

Bogusława i Tadeusz Bryś – 21.V.

Barbara i Stanisław Kiebała – 22.V.

Leokadia i Janusz Rzeźnikiewicz – 23.V.

Władysław i Bogusława Gzik – 24.V.

Stanisław Konicki – 25.V.

Prorok Wiesława i Wiesław – 26.V.

Józef i Halina Koniccy – 27.V.

Puc Czesław z rodziną – 28.V.

Agata i Paweł wójcik – 29.V.

Jadwiga i Stanisław Wójcikowie – 30.V.

Andrzej Śliwa z rodziną – 31.V.

Maria i Wiesław Puc – 1.VI.

Piotr Srebrny – 2.VI.

Paulina Śliwa – 3.VI.

Grażyna i Jan Kolbusz z rodziną – 4.VI.

Jolanta i Janusz Rypyść z rodziną – 5.VI.

Józef Pałucki – 6.VI.

Janina i Stanisław Niemiec – 7.VI.

Jadwiga Majcher z rodziną – 8.VI.

Wacław Zagórski – 9.VI.

Elżbieta i Jan Smoleń – 10.VI.

Monika i Marcin Smoleń- Maryniak z rodziną – 11.VI.

Wanda i Jan Betleja – 12.VI.

Anna i Jan Włoch – 13, 14.VI.

Krzysztof Gzik z rodziną – 15.VI.

Barbara Irzyk – 16.VI.

Kaczor Ewa z Rodziną – 17.VI.

Siostra i Rodzina Purchów z Rzeszowa – 18, 19.VI.

Bogusława Baran z rodziną – 20.VI.

Janina i Renata Tutak – 21.VI.

Marek i Iwona Kłosowicz – 22.VI.

Jadwiga i Zenon Szetela – 23.VI.

Tutakowie i Basamania – 24.VI.

Anna i Sławomir Sowińscy  z rodziną – 25.VI.

Justyna i wnuczek Rafał – 26.VI.

Irzyk Józef z rodziną – 27.VI.

Anna Sudyka – 28.VI.

Anna Śliwa z Rodziną – 29.VI.

Emilia i Marian Boroń – 30.VI.

Beata i Edward Urban z dziećmi – 1.VII.

E. J. Smoleń z rodziną – 2.VII.

Wiesław i Bożena Pietryka – 3.VII.

Anna i Ryszard Furtkowie – 4.VII.

Elżbieta i Mieczysław Zubek z Rodziną – 5.VII.

Wiesław Srebrny – 6.VII.

Jan Pirga – 7.VII.

Małgorzata i Jan Gzik z rodziną – 8.VII.

Halina i Bogdan Bożek z rodziną – 9.VII.

Ewa i Jerzy Sudyka z Rodziną – 10.VII.

Paulina i Mateusz Wilk – 11.VII.

Zbigniew i Ewa Mikuszewscy z rodziną – 12.VII.

Kozioł Danuta z rodziną – 13.VII.

Kuzyn Grzegorz – 14.VII.

Zdzisława i Kazimierz Oparowscy – 15.VII.

Bernarda Kawa, Mariola i Paweł Śliwa – 16.VII.

Barbara i Jan Król z rodziną – 17.VII.

Bogusław Wnęk z rodziną – 18.VII.

Edyta i Krzysztof Koniccy z rodziną – 19.VII.

Cecylia Sudyka – 20.VII.

Andżelika i Bogdan – 21.VII.

rodzina Rokoszów z Radawy – 22.VII.

rodzina Fortunów – 23.VII.

rodzina Drzewickich – 24.VII.

kuzyn Roman z rodziną – 25.VII.

rodzina Studniarz – 26.VII.

rodzina Dąbrowa – 27.VII.

kuzynka Ola z Natalia i Anią – 28.VII.

rodzina Haligowskich z Godowej – 29.VII.

swatowie Bogusława i Eugeniusz – 30, 31.VII.

rodzina Fortunów – 1.VIII.

rodzina Chlebiców z Kozłówka – 2.VIII.

sąsiedzi Grzebień – 3.VIII.

Zofia i Józef Kut – 4.VIII.

Uczestników pogrzebu – 5.VIII.

  

Msze św. w naszej parafii z intencji:

żona – 6.VIII.

córka z rodziną – 8.VIII.

Siostra i Rodzina Purchów z Rzeszowa – 9.VIII.

 

 

Msze św. za Śp. Ryszarda Strzępka zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

Syn Adam z żoną - 6.V.

Syn Jan z rodziną – 7.V.

Syn Marek z żoną– 8.V.

wnuczka Martyna – 9.V.

szwagier Władysław z rodziną – 10, 11.V.

SFM – 12, 13.V.

Zdon Jacek i Renata z rodziną – 14.V.

Danuta i Janusz Baran – 15.V.

Maria i Stanisław Fąfara – 16.V.

Natalia i Arkadiusz Wapińscy – 17.V.

Swatowa z rodziną z Baryczy – 18.V.

Dobek Małgorzata z rodziną – 19.V.

Koleżanki i koledzy synowej Leokadii z kartonów – 20.V.

Danuta i Antoni Strzępek – 21.V.

Alina Pałys z rodziną – 22.V.

Sylwia i Mariusz Irzyk – 23.V.

Bogusława i Wiesław Irzyk – 24.V.

Wiesław Złotek z Rodziną – 25.V.

Andrzej i Agnieszka Wieszczek – 26.V.

Paweł Strzępek z rodziną – 27.V.

Paulina i Roman Strzępek – 28.V.

Anna Zamorska z rodziną – 29.V.

Kazimierz i Czesława Motyka – 30.V.

Swat Antoni z Żyznowa – 31.V.

Kumor Adam i Helena – 1.VI.

Tomasz i Krzysztof Kumor – 2.VI.

Krystyna i Adam Czyż – 3.VI.

Jolanta i Grzegorz Grodzki – 4.VI.

Rodzina Oponiów – 5.VI.

Barbara i Bartłomiej Drogoń – 6.VI.

Kazimierz Cyran z Rodziną – 7.VI.

Wnuczka Natalia z Michałem – 8.VI.

Wnuczka Monika – 9.VI.

Maria i Andrzej Jakubowicz – 10.VI.

Siostra Barbara Martowska – 11, 12, 13.VI.

Teresa i Stanisław Romaniak – 14.VI.

Katarzyna Wieszczek – 15.VI.

Lucyna i Sebastian Bochenek – 16.VI.

Rodzina Szurlej – 17.VI.

Anna i Roman Jakubowicz z rodziną – 18, 19.VI.

Maria Gawron – 20.VI.

Rodzina Mularskich z Dobrzechowa – 21.VI.

Krystyna Nycz – 22.VI.

Marcin i Aneta Strzępek – 23.VI.

Stanisława i Marian Strzępek – 24.VI.

Maria i Bronisław Kępa – 25.VI.

Bolek Irzyk z Wierzchowiny – 26.VI.

Renata i Antoni Róg – 27.VI.

Agata i Władysław Jakubowicz – 28.VI.

Włodzimierz i Krystyna Strzępek – 29.VI.

Jadwiga i Mariusz Strzępek z rodziną – 30.VI.

Stanisław Włodyka i rodzina Wesołowskich – 1.VII.

Renata i Wiesław Gargasz – 2.VII.

Małgorzata i Czesław Pakuła – 3.VII.

Czesława i Grzegorz Strzępek – 4.VII.

Maria Kumor i Helena Krzysiak – 5.VII.

Rodzina Brzuszków z Baryczy – 6.VII.

Mateusz i Wioletta Strzępek z córkami – 7, 8, 9, 10.VII.

Renata i Jerzy Kawa – 11.VII.

wnuczka Karolina – 12.VII.

Wnuczka Anita – 13, 14.VII.

rodzina Chrzanowskich – 15.VII.

rodzina Kozaków – 16.VII.

rodzina Klęczyńskich z Tułkowic – 17.VII.

rodzina Paruchów – 18.VII.

rodzina Wawrzonowskich i Uczestników pogrzebu – 19.VII.

 

 

Msze św. w naszej parafii z intencji:

Żona – 20, 23.VII.

Syn Adam z żoną - 25.VII.

Syn Jan z rodziną – 26.VII.

Syn Marek z żoną – 30.VII.

Siostra Jadwiga – 1.VIII.

Siostra Barbara Martowska – 2.VIII.

 

 

 

 

  

Święta

Niedziela, XV Tydzień zwykły
Rok B, II
Piętnasta Niedziela zwykła

Licznik

Liczba wyświetleń:
10212391

Spacer po kościele