W sprawie otrzymania potwierdzenia, że są odprawiane Msze św. poza parafią proszę się skontaktować z Ks. Proboszczem. Z powodu pandemi nie czynimy tego automatycznie, tylko na prośbę Rodziny.
Msze św. za Śp. Eugeniusza Gwoździańskiego zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:
siostra Ewa z rodziną – 8.IV.
Mariola Żuczek z rodziną – 9, 10.IV.
Halina i Grzegorz Król – 11.IV.
Marcin Rzemień z rodziną – 12, 13.IV.
Mariusz Rybka – 14.IV.
Magda Jarosz z rodziną – 15.IV.
Janina Baran z Rodziną – 16.IV.
Zbigniew Rybka – 17.IV.
Teresa i Sylwia – 18.IV.
Beata i Witold Gruszeccy z rodziną – 19.IV.
Sąsiadka Sylwia z Rodziną – 20.IV.
Halina i Bogusław Rzemień – 21.IV.
Tomasz Dudek – 22.IV.
Mela z rodziną – 23.IV.
Kuzynka Hania z Rodziną – 24.IV.
kuzyn Andrzej z rodziną – 25.IV.
rodzina Romanów – 26.IV.
siostrzenica Ewa z rodziną – 27, 28.IV.
Uczestników pogrzebu – 29.IV.
Msze św. w naszej parafii z intencji:
Brat Antoni – 1.VI.
Siostra Ewa z rodziną – 3.IV.
Msze św. za Śp. Helenę Matera zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:
Córka Katarzyna z rodziną – 8.IV.
Córka Krystyna – 9.IV.
Syn Roman z Żoną – 10.IV.
syn Marek z rodziną – 11.IV.
rodzina Ziębów z Rzeszowa - 12.IV.
Marek Winiarski – 13.IV.
Iwona i Andrzej Gugała – 14.IV.
Maria i Henryk Warchoł – 15.IV.
Maria i Stanisław Wójcik – 16.IV.
Ewa i Robert Skalski – 17.IV.
Maria Smoleń – 18.IV.
Marian Brzoskowski z rodziną – 19.IV.
Dyrekcja i Pracownicy Stołówki Rodzinnej w Dobrzechowskiej – 20, 21.IV.
Danuta i Henryk Niemiec – 22.IV.
Anna i Henryk Fortuna – 23.IV.
Teresa i Roman Pażyra – 24.IV.
Józefa i Zbigniew Oślizło – 25.IV.
Rycerze Kolumba – 26.IV.
Janina Kut – 27, 28.IV.
Barbara Mroczka – 29.IV.
Róża Nr 8 – 30.IV.
Zofia i Zbigniew Zimny – 1.V.
Janina Ziobro – 2.V.
Jolanta i Tadeusz Kut z rodziną – 3.V.
KGW w Dobrzechowie – 4.V.
Antoni i Wiesława Wójtowicz – 5.V.
Janina Złotek – 6.V.
Teresa i Rafał Mulawa – 7.V.
Donata i Tadeusz Rerencz – 8.V.
Halina i Stanisław Wiater – 9.V.
Dorota i Roman Haligowscy – 10.V.
Teresa Kruszyna z córką – 11.V.
Czesława i Grzegorz Strzępek – 12.V.
Ewa i Kazimierz Wójtowicz z Rodziną – 13.V.
Agnieszka Flaga – 14.V.
Teresa i Zbigniew Mucha – 15.V.
Krystyna i Józef Grodzcy – 16.V.
Jadwiga i Mariusz Strzępek z rodziną – 17.V.
Rodzina Kłęczków – 18.V.
Wójcikowa z rodziną – 19.V.
Monika i Marek Góra – 20.V.
Halina i Jerzy Dziadek – 21.V.
Mirek i Renata Kopeć z rodziną – 22.V.
Barbara i Krzysztof Bober – 23.V.
Barbara i Marek Kalisztan z córką – 24.V.
Ewa Długosz – 25.V.
Małgorzata i Krzysztof Nowak – 26.V.
Janusz i Krystyna Brud z rodziną – 27.V.
Grażyna Soja – 28.V.
Ewa i Zbigniew Salamonowie – 29.V.
Róża Muniak – 30.V.
Sylwia i Mariusz Mucha – 31.V.
Katarzyna Matera – 1.VI.
Jan i Maria Pas – 2.VI.
Kazimierz Matera z żoną – 3.VI.
Wiesława Bryk z Rodziną – 4.VI.
Zofia i Józef Kut z rodziną – 5.VI.
Bogusława Król – 6.VI.
Maria i Jerzy Król – 7.VI.
Rodzina Hart – 8.VI.
Barbara Martowska – 9.VI.
Ewelina Szlachta z rodziną – 10.VI.
Wojciech Szetela z żoną – 11.VI.
Ewa, Andrzej, Damian Lubojemscy – 12, 13.VI.
Anna i Andrzej Rybka – 14.VI.
Piotr Zagórski – 15.VI.
Krzysztof i Katarzyna Ziobro – 16.VI.
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Strzyżowie – 17, 18, 19.VI.
Sołtys wsi Dobrzechów Kazimierz Zimny – 20.VI.
Sekcja techniczna Szpitala w Strzyżowie – 21, 22, 23, 24, 25.VI.
Joanna, Katarzyna, Gabriela, Grzegorz – 26, 27, 28, 29.VI.
Wiesława Lubojemska – 30.VI.
firma BSK10 – 1, 2.VII.
Wnuk Marcin z Rodziną – 3.VII.
Rodzina Kazalskich z Kalembiny – 4.VII.
Maria i Leszek Zamorscy – 5.VII.
Łętowscy – 6.VII.
Krystyna Mazur – 7.VII.
Rodzina Ziębów – 8.VII.
Wnuczka Magdalena z Rodziną – 9.VII.
Anna i Janusz Dziak z rodziną – 10.VII.
Rodzina Klofasów – 11.VII.
Franciszek i Aneta Trela z Zawadki – 12.VII.
Tomek z rodziną – 13.VII.
Renata i Jacek Zdon – 14.VII.
Rodzina Leniechowiczów – 15.VII.
Jan Kaszuba – 16.VII.
Grażyna i Beata – 17.VII.
Wnuk Piotr z Rodziną – 18.VII.
Koleżanki i Koledzy wnuczki Ani z Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Strzyżowie – 19.VII.
Alina i Tadeusz – 20.VII.
Maria i Edward – 21.VII.
Woroszowie – 22.VII.
Janina i Zdzisław Wójtowicz – 23.VII.
Krupa Lucyna z Rodziną – 24.VII.
Mieczysław i Elżbieta Jedziniak – 25.VII.
Marta i Marek Bury – 26.VII.
Marian Skwierz – 27.VII.
Paulina koleżanka Asi – 28.VII.
Cynarscy z Różanki – 29.VII.
Helena i Piotr Kumor – 30.VII.
Paweł Szygieł – 31.VII.
Patrynowie z Koloni – 1.VIII.
Maria i Barbara Drygaś – 2.VIII.
Brodowscy – 3.VIII.
Bartosz Banaś z rodziną – 4, 5.VIII.
Krzysztof Smoleń z rodziną – 6.VIII.
Jan Fąfara z Czudca – 7.VIII.
Danuta i Ryszard Fąfara – 8.VIII.
Barbara i Bożena Kruczek – 9.VIII.
Anonimowo – 10.VIII.
Spółka ASPROD w Strzyżowie – 11, 12, 13, 14, 15.VIII.
rodzina Dulębów – 16.VIII.
rodzina Drapała – 17.VIII.
rodzina Parys z Jawornika – 18.VIII.
wnuczki Ola i Zuzia – 19.VIII.
wnuczka Anna z rodziną – 20.VIII.
wnuczka Katarzyna z rodziną – 21.VIII.
wnuk Sławomir – 22.VIII.
rodzina Łysko – 23.VIII.
rodzina Dziadków – 24.VIII.
wnuk Bartosz – 25.VIII.
rodzina Belczyków – 26.VIII.
rodzina Bigos – 27.VIII.
rodzina z Jasła i Dąbrowy Górniczej – 28.VIII.
rodzina Sztelów – 29.VIII.
firma MEBLARZ z Wiśniowej – 30.VIII.
rodzina Ulaków – 31.VIII.
Uczestników pogrzebu – 1.IX.
Msze św. w naszej parafii z intencji:
Córka Katarzyna z Rodziną – 2.IX.
Córka Krystyna – 3.IX.
Syn Roman z Żoną – 4.IX.
Syn Marek z rodziną – 5.IX.
Msze św. za Śp. Barbarę Raś zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:
Anna i Sławomir Wiśniowscy – 25.XII.
Maria i Jan Wąs – 26.XII.
Bogusław Fiołek – 27.XII.
Zdzisława i Kazimierz Oparowscy – 28.XII.
PZHGP Sekcja Strzyżów – 29.XII.
właściciele masarni Fiołek Godowa – 30, 31.XII.
Rodzina Kuternoga – 1.I.2024
Jadwiga i Janusz Dziadek z rodziną – 2.I.
Halina Margańska – 3.I.
Pracownicy masarni Fiołek Godowa – 4, 5.I.
Darek Zaręba i Tomasz Szlachta – 6.I.
rodzina Ogorzałek i Opalińska – 7.I.
rodzina Łysko – 8.I.
Gruszczyńscy Kalembina – 9.I.
Andrzej i Andrzej z U.L. Wzdów – 10.I.
rodzina Wajdów i Fąfarów – 11.I.
sąsiedzi Tęczar – 12.I.
Zięba Antoni z rodziną – 13.I.
rodzina Niemców – 14.I.
Janina i Tadeusz Opielowscy – 15.I.
Leokadia i Janusz Rzeźnikiewicz – 16.I.
Teresa i Jan Tęcza z rodziną – 17.I.
Robert Ziemba z rodziną – 18.I.
Aneta i Leszek Modliszewscy – 19.I.
Małgorzata i Adam Tęcza – 20.I.
Kazimiera i Adolf Rogoż – 21.I.
Krystyna i Artur Wójcik – 22.I.
Ewa Kiczek – 23.I.
Matylda Marian i Grzegorz Włodyka – 24.I.
Kamil Włodyka z rodziną – 25.I.
Rodzina Tutaków – 26.I.
Magda i Janusz Maziarz – 27.I.
Małgorzata Madeja z rodziną – 28.I.
Monika Skorek z rodziną – 29.I.
Maria Szostak z rodziną – 30.I.
Bogusława i Józef Raś z rodziną – 31.I.
Izabela i Magdalena Raś – 1.II.
Wiesiek z rodziną – 2.II.
Ewelina i Rafał Śliwa z rodziną – 3.II.
Katarzyna i Dariusz Świstak – 4.II.
Marian Małek Irena i Andrzej Noga – 5.II.
Firma SFM – 6, 7.II.
Ewelina i Damian Wójcik z rodziną – 8.II.
Janina i Andrzej Wąsik – 9.II.
Dagmara i Tomasz Preisner – 10.II.
Beata i Jan Raś – 11.II.
Ilona i Kinga Radzik – 12.II.
Krystyna Zięba – 13.II.
Rodzina Łosickich – 14.II.
Edyta i Janusz Madeja – 15.II.
Celina i Rafał Godek – 16.II.
Bożena i Michał Radzik – 17.II.
Teresa Kruszyna – 18.II.
Kulikowa – 19.II.
Rodzina Łabów – 20.II.
Dorota i Stanisław Zawodzccy – 21.II.
Melania Strzyc – 22.II.
Jadwiga i Krzysztof Krawiec – 23.II.
Renata i Marek Jamróg – 24.II.
Marian i Małgorzata Raś z Wiśniowej – 25.II.
Zenon Przystaś z Rodziną – 26.II.
Banaś Stanisław – 27, 28.II.
Wajda z Szufnarowej – 1.III.
Mariusz i Paulina Raś – 2.III.
Henryk i Lucyna Raś – 3.III.
Mateusz i Justyna Raś – 4.III.
Mariusz Dąbrowski – 5.III.
Anna i Tomasz Furmanek – 6.III.
Koleżanki i Koledzy Gabrysi ze szkoły policealnej – 7, 8.III.
Urszula i Stanisław Dąbrowscy – 9.III.
Stanisław Raś z Rodziną – 10.III.
Kazimierz Banek – 11.III.
Mateusz i Agnieszka z rodziną – 12.III.
Patrycja i Rafał z rodziną – 13.III.
Pracownicy Działu Rehabilitacji ZOZ Strzyżów – 14.III.
Wójt i Pracownicy UG Frysztak – 15.III.
GOPS we Frysztaku – 16.III.
Wiesław Ciastoń – 17.III.
Rodzina Janowskich z Wieliczki – 18.III.
Andrzej Minior z Rodziną – 19.III.
Stanisław Puzio z rodziną – 20.III.
Julia Puzio z Rodziną – 21.III.
Tadeusz Gugała z rodziną – 22.III.
Natalia i Marcin Wojtanowscy - 23.III.
Koleżanki i Koledzy z Zarządu Zieleni Miejskiej w Rzeszowie – 24, 25, 26, 27.III.
Pracownicy Gminnego Zakładu Komunalnego Frysztak – 28.III.
Klasa III b z rodzicami – 30.III.
Karolina i Paweł Obara – 31.III.
Swatowie z Pułanek – 1.IV.
kuzynka Wacława z mężem – 2.IV.
rodzina Dudzińskich – 3.IV.
chrześniak Marcin z żoną – 4.IV.
rodzina Kazalskich – 5, 6.IV.
szwagier Janusz z rodziną – 7.IV.
rodzina Smoleń – 8.IV.
koleżanki i sąsiadki Lucyny z rodziną – 9, 10.IV.
rodzin a Gruszczyńskich Rzeszów – 11.IV.
rodzina Jamrogów – 12.IV.
Rodzina Witalec – 13.IV.
Sklep Fiołek Godowa – 14.IV
kuzynka Marta z Jankiem – 15.IV.
Rodzina Deresiów – 16.IV
Anna i Henryk Kuternoga – 17.IV.
Maria i Wacław Godek – 18.IV.
Koleżanki i Koledzy z pracy Gabrysi – 19, 20.IV.
Uczestników pogrzebu – 21, 22.IV.
Teresa, Zdzisław i Marian Łętowscy – 23.IV.
Msze św. w naszej parafii z intencji:
Mąż – 19, 20.XII.
Córka Aleksandra z Rodziną – 21, 22.XII.
Córka Sabina z Rodziną – 23, 24.XII.
Córka Gabriela z Mężem – 24, 25.IV.
Córka Marzena z Rodziną – 26, 27.IV.
Mama – 29, 30.IV.
Teściowie – 1.V.