W sprawie otrzymania potwierdzenia, że są odprawiane Msze św. poza parafią proszę się skontaktować z Ks. Proboszczem. Nie czynimy tego automatycznie, tylko na prośbę Rodziny.

 

Msze św. za Śp. Antoniego Gwoździańskiego zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

Rodzina Kiebałów – 15.VII.

Halina i Grzegorz Król – 16.VII.

Alicja i Krzysztof Trybuła z Rodziną – 17.VII.

Beata i Witold Gruszecki z rodziną – 18.VII.

Anna i Roman Matera – 19.VII.

Małgorzata Bryda z rodziną – 20.VII.

Alina Pałys z rodziną – 21.VII.

Dawid – 22, 23.VII.

Karolina Książek , Mateusz Król z Rodzinami – 24.VII.

Anna i Jan Mularz – 25.VII.

Tomasz Dudek – 26.VII.

Alicja Jakóbczak – 27.VII.

Justyna z rodziną – 28.VII.

Dyrekcja, Pracownicy i Mieszkańcy DPS w Gliniku Dolnym – 29.VII.

Ewa i Piotr z dziewczynkami – 30, 31.VII.

Urszula i Antoni Kopeć – 1.VIII.

Teresa Król z rodziną – 2.VIII.

Andrzej z rodziną – 3.VII.

Alojzy Kuczek – 4.VIII.

Zofia i Jan Kopeć z Rodziną – 5.VIII.

Katarzyna i Tomasz Maźnicki – 6.VIII.

Fortunowie – 7.VIII.

Zdzisław Kłosowicz z rodziną – 8.VIII.

Iwona i Andrzej Gugała – 9.VIII.

kuzynka Hania z rodziną – 10.VIII.

rodzina Romanów – 11, 12.VIII.

rodzina Bożków – 13.VIII.

rodzina Pilchów – 14.VIII.

Uczestników pogrzebu – 15.VIII.

  

Msze św. w naszej parafii z intencji:

Siostra Ewa z Rodziną – 26.VIII.

 

siostra Meli z rodziną – 28.VIII.

 

Msze św. za Śp. Janusza Niewieściuch zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

Magdalena Maciaga z rodziną – 15.VII.

Iwona i Jacek Szaro z rodziną – 16, 17.VII.

Danuta i Janusz Leśniakowie – 18.VII.

Maria i Stanisław Kępa – 19.VII.

Magdalena i Paweł Ozga – 20.VII.

Bernadetta i Andrzej Irzyk – 21, 22.VII.

Idzi i Alicja Wójtowicz – 23.VII.

Teresa i Ryszard Michalscy – 24.VII.

Ireneusz Dziadek z rodziną – 25.VII.

Beata i Witold Gruszeccy – 26.VII.

Katarzyna i Tomasz Maźniccy – 27.VII.

Agnieszka i Bogusław Stawarz – 28.VII.

Marta i Krzysztof Kruczek – 29.VII.

Barbara i Bożena Kruczek – 30.VII.

Agnieszka Goryczka – 31.VII.

Rada Sołecka Tułkowice – 1.VIII.

Rodzina Hartów z Dobrzechowa – 2.VIII.

Iwona i Andrzej Gugała – 3.VIII.

Grzegorz i Wioletta Niewieściuch – 4.VIII.

Agata Muszyńska – 5.VIII.

Inspekcja Sanitarna Strzyżów – 6, 7.VIII.

Agnieszka i Kazimierz Wilusz z rodziną – 8.VIII.

Grzebień Wiesław – 9.VIII.

Adam i Danuta Łojek – 10.VIII.

Zofia i Jan Kopeć z Rodziną – 11.VIII.

Grażyna i Marian – 12, 13.VIII.

Rodzina Kulińskich – 14.VIII.

Lucyna i Jan Białek – 15.VIII.

Aldona i Piotr – 16, 17.VIII.

Alicja i Wiesław Niewieściuch – 18.VIII.

Alicja i Jan Złotkowie – 19, 20.VIII.

Fortunowie – 21.VIII.

Agnieszka Matuszewska – 22.VIII.

Jan Michalski z rodziną – 23.VIII.

Justyna i Michał Zając – 24.VIII.

Antoni i Maria Czyż – 25.VIII.

Mariola i Waldemar Midura – 26.VIII.

Grzegorz Czyż – 27.VIII.

Halina i Grzegorz Król – 28.VIII.

Irena Dąbrowa – 29.VIII.

Wojtek Dąbrowa z rodziną – 30.VIII.

Kasia i Bartek –31.VIII.

Paulina, Szymon i Wiktoria Margańscy – 1, 2, 3.IX.

Ewa i Piotr Kłosowicz – 4.IX.

Zofia i Marian Fortuna – 5.IX.

Bożena Sarna z rodziną – 6.IX.

Beata i Dariusz Pilch – 7.IX.

Lucyna i Jan Markowie – 8.IX.

Karolina Książek i Mateusz Król z Rodzinami – 9.IX.

Wanda Mickiewicz – 10.IX.

Aneta Kwolek – 11.IX.

Anna i Piotr Ścibiorowie z rodziną – 12.IX.

Krystyna i Stanisław Michalscy – 13.IX.

Elżbieta i Maciej Moskwa – 14, 15.IX.

Helena Kawa – 16, 17.IX.

Anna i Jan Mularz – 18.IX.

Stanisław Konicki – 19.IX.

Kamil Irzyk – 20.IX.

Barbara i Jerzy Mularzowie – 21.IX.

Maria Wójtowicz – 22.IX.

Małgorzata i Stanisław Ostrowscy – 23.IX.

Lucyna i Janusz Jajuga z rodziną – 24.IX.

Rodzina Ziębów – 25.IX.

Bożena i Janusz Włodyka – 26.IX.

Jolanta i Piotr Wójtowicz – 27.IX.

Agnieszka i Piotr Wójcik z rodziną – 28.IX.

Aniela Margańska – 29.IX.

Wacław Gruszczyński – 30.IX.

Tomasz Dudek – 1.X.

Wojciech Rokita z rodziną – 2, 3.X.

Kuzyn Kazimierz z Rodziną – 4.X.

Kuzynka Krystyna z Rodziną – 5.X.

Katarzyna i Piotr Hajnosz – 6.X.

Maciej i Krystyna Jeleń – 7.X.

Małgorzata i Tomasz Grzebień – 8.X.

Wioletta Szczepanik – 9.X.

Konieczkowska Jolanta i Grzegorz Złotek – 10.X.

Krystyna Janaś z Rodziną – 11.X.

Bernadeta i Ryszard Niewieściuch z rodziną – 12.X.

Jadwiga i Jerzy Traciak – 13.X.

Anna i Andrzej Rybka – 14.X.

Lucyna Skowron Richczajd – 15.X.

Małgorzata i Antoni Grzebień – 16.X.

Oparowska – 17.X.

Danuta i Janusz Ludwin – 18.X.

Tadeusz Góra z rodziną – 19.X.

Beata i Jacek Grodzki – 20.X.

Michał Wójtowicz z Rodziną – 21.X.

Grzegorz Gawron z rodziną – 22.X.

Koledzy Michała – 23, 24, 25, 26, 27.X.

Dominika i Mariusz Kłos – 28.X.

Urszula i Antoni Kopeć z dziećmi – 29, 30.X.

Bogumiła i Stanisław Rokosz – 31.X.

Spółka Wodociągowa Tułkowice II – 1.XI.

Marek i Ewa Wójtowicz – 2.XI.

Szkoła Językowa Promesa – 3.XI.

Beata i Tomasz Wójcik – 4.XI.

Chrześnica Edyta Jasiewicz z Rodziną – 5, 6.XI.

Kilarowie – 7.XI.

Kuzynka Barbara Klimek z mężem – 8.XI.

Bogdan Kosmowski z rodziną – 9.XI.

Zofia Skowron z rodzicami – 10, 11.XI.

Beata i Jerzy Wójtowicz – 12.XI.

Bogdan i Jacek Pałys – 13.XI.

Andrzej Kumor z Rodziną – 14.XI.

Joanna i Jacek Głowaccy z Rodziną – 15.XI.

Wanda Kumor – 16.XI.

Barbara i Mirosław Bieniek – 17.XI.

Elżbieta i Janusz Grzebień – 18.XI.

Tadeusz i Lucyna Wilusz z rodziną – 19.XI.

Andrzej i Emilia Konicka z rodziną – 20.XI.

Antoni i Wiesława Wójtowicz – 21.XI.

KGW Tułkowice – 22, 23.XI.

Andrzej Gawron z rodziną -24.XI.

Tomasz Ćwiklik – 25.XI.

Krzysztof Wójcik z Rodziną – 26.XI.

Maria i Jan Tatara – 27.XI.

Janina Włodyka z Rodziną – 28.XI.

Beata i Mariusz Kępa – 29.XI.

Aleksandra i Maciej Konsur – 30.XI.

Andrzej i Małgorzata Kaczor – 1.XII.

PGKiM Strzyżów – 2, 3, 4, 5, 6, 7.XII.

Katarzyna Marć z rodziną – 8.XII.

Agata i Piotr Kosur z rodziną – 9.XII.

Maria i Ryszard Zdon – 10.XII.

Magdalena i Grzegorz Wójcik – 11.XII.

Józefa i Jan Garnowscy – 12.XII.

Anna Garnowska z rodziną – 13.XII.

Natalia i Bogdan Garnowscy – 14.XII.

Lucyna i Antoni Kopyto z Rodziną – 15.XII.

rodzina Pierzchałów – 16.XII.

kuzyn Janusz z rodziną – 17, 18.XII.

sąsiadka Dorota – 19.XII.

kuzynka Teresa z rodziną – 20, 21.XII.

rodzina Szymańskich z Dobrzechowa – 22.XII.

sąsiedzi Królowie – 23, 24.XII.

rodzina Jakóbczak z Tułkowic – 25.XII.

rodzina Piękosiów – 26.XII.

teściowa – 27.XII.

rodzina Dobków – 28.XII.

koleżanki siostry Bożeny – 29, 30.XII.

rodzina Mielko – 31.XII.

chrześnica Sabina z mężem – 1, 2.I. 2025 r.

rodzina Pilchów – 3.I.

Uczestników pogrzebu – 4, 5, 6, 7, 8.I.

 

Msze św. w naszej parafii z intencji:

 

Żona i syn – 9, 10.I.2025

 

Msze św. za Śp. Aleksandra Wójtowicza zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

Stanisław Pęczar – 11, 12.III.

Ewelina i Edward Warchoł – 13.III.

Paulina i Stanisław Gajda z Dziećmi – 14.III.

Danuta i Janusz Ludwin – 15.III.

Maria i Henryk Warchoł – 16.III.

Zofia i Marian Wójtowicz – 17.III.

Renata i Witold Wójtowicz – 18.III.

Róża Ludwin – 19.III.

Bogumiła i Stanisław Rokosz – 20.III.

Rodzina Trelów – 21.III.

Iwona i Paweł Czech – 22.III.

Joanna i Kazimierz Żółtek – 23.III.

Irena i Adam Kiczek – 24.III.

Beata i Mariusz Kępa – 25.III.

Maria Łobaza – 26.III.

Krystyna Janaś – 27.III.

Rodzina Tokarzy – 28.III.

Monika i Radosław Hajduk – 30.III.

Katarzyna i Bartłomiej Głąb – 31.III.

Dorota Kowal z rodziną – 1.IV.

Rafał Kępa – 2.IV.

Krystyna i Jan Grzebień – 3.IV.

Małgorzata i Antoni Grzebień – 4.IV.

Alicja i Andrzej Fic z rodziną – 5.IV.

Bratanek Wiesław z Rodziną – 6.IV.

Ewa i Kazimierz Grzebień – 7.IV.

Kazimierz Półzięć – 8.IV.

Magdalena i Ryszard Strzępek – 9.IV.

Rodzina Niedzielów z Markuszowej – 10, 11.IV.

Agata i Lubomir Kiełtyka z Rodziną – 12.IV.

Halina i Grzegorz Król – 13.IV.

Iwona i Stanisław Pilch – 14.IV.

Jerzy Jakóbczak – 15.IV.

Maciej i Aleksandra Konsur – 16.IV.

Joanna i Grzegorz Wójtowicz – 17.IV.

Sołtys wsi Dobrzechów – 18.IV.

Wiesław Grzebień – 19.IV.

Cecylia Sudyka z Rodziną – 20.IV.

Agata i Piotr Konsur z rodziną – 21.IV.

Władysława i Tadeusz Chmura – 22.IV.

Jolanta i Zbigniew Gabor – 23.IV.

Irena Niewiarowska – 24.IV.

Łukasz Grzebień z rodziną – 25.IV.

Maria i Edward Wójtowicz – 26.IV.

Ewa i Piotr Fic – 27.IV.

Jawniakowie – 28.IV.

Janina i Kazimierz Gąsior – 29.IV.

Grażyna i Czesław Góra – 30.IV.

Stanisław Fic – 1.V.

Danuta i Adam Łojek – 2.V.

Zofia i Zbigniew Zimny – 3.V.

Tomasz Wójtowicz z Rodziną – 4.V.

Zofia i Józef Kut – 5.V.

Anna i Jan Mularz z rodziną – 6, 7.V.

Joanna i Bartłomiej Pięta – 8.V.

Anna i Józef Niziccy – 9.V.

Katarzyna i Michał Kwoka – 10.V.

Brat Czesław – 11.V.

Chrześnica Agata z Mężem – 12, 13.V.

Siostra Maria Zięba – 14.V.

Bronisław i Leszek Janaś – 15.V.

Marek Zięba z Rodziną – 16, 17.V.

Lucyna Strzępek z rodziną – 18.V.

Józef Śliwa – 19.V.

Irena Dąbrowa – 20.V.

Maria Niwieściuch z rodziną – 21.V.

Rodzina Kłęczków – 22.V.

Wiesława i Antoni Wójtowicz – 23.V.

Marta Trela – 24.V.

Rodzina Ziębów – 25.V.

Ewa i Kazimierz Wójtowicz z Rodziną – 26.V.

Anna i Ryszard Jarzyna – 27.V.

Beata i Dariusz Pilch z rodziną – 28.V.

Joanna i Tomasz Jóźwiak – 29.V.

Michał Wójtowicz z Rodziną – 30.V.

Zofia Żółtek – 31.V.

Rodzina Patrynów – 1, 2, 3.VI.

Maria Strzępek – 4.VI.

Bogumiła i Franciszek Ustianowscy – 5.VI.

Rodzina Jamrogów – 6.VI.

Maria i Stanisław Frodyma – 7.VI.

Krystyna Mazur – 8.VI.

Joanna i Maciej Wójcik – 9.VI.

Helena Kawa – 10, 11.VI.

Halina i Andrzej Wójcik – 12.VI.

Małgorzata i Tomasz Grzebień – 13.VI.

Bernadetta i Andrzej Irzyk – 14.VI.

Teresa i Sławomir Jamrogowicz – 15.VI.

Tadeusz Januszewski – 16.VI.

Magdalena i Jerzy Maciąga z dziećmi – 17.VI.

Maria i Stanisław Kępa – 18, 19.VI.

Genowefa i Tadeusz Kępa – 20.VI.

Urszula i Łukasz Misiora z Rodziną – 21.VI.

Elżbieta i Maciej Moskwa – 22.VI.

Wanda Mickiewicz – 23.VI.

Jerzy Zięba z Rodziną – 24.VI.

Anna i Andrzej Rybka z Rodziną – 25, 26.VI.

Renata Ślusarczyk z rodziną – 27.VI.

Irena i Marek Mitał – 28.VI.

Halina Pirga – 29.VI.

Rodzina Rybków z Szufnarowskiej – 30.VI.

Adrian i Joanna Wójtowicz – 1.VII.

Barbara i Bożena Kruczek – 2.VII.

Danuta Szypuła – 3.VII.

Zofia i Stanisław Wójtowicz – 4, 5.VII.

Wierni z Różanki – 6, 7.VII.

Katarzyna Marć z rodziną – 8.VII.

Marek i Ewa Wójtowicz – 9.VII.

Idzi i Alicja Wójtowicz – 10.VII.

Tadeusz Błażejowski z rodziną – 11.VII.

Kazimiera Mikuszewska z rodziną – 12.VII.

Krystyna Strzępek z rodziną – 13.VII.

Urszula i Antoni Kopeć – 14.VII.

Dominika Rokosz-Kłos z Rodziną – 15.VII.

Alicja Złotek – 16.VII.

Jolanta i Piotr Wójtowicz – 17.VII.

Gabriela i Jaromir Wójtowicz – 18.VII.

Janina i Kazimierz Strzępek z rodziną – 19.VII.

Milena i Bogdan Pałys – 20.VII.

Alina Pałys – 21, 22.VII.

Monika i Jacek Pałys – 23.VII.

Grażyna Pirga Dobrzechów 248 – 24.VII.

Agnieszka i Bogusław Stawarz – 25.VII.

rodzina Zofii i Jana Kopeć – 26.VII.

rodzina Wójcików – 27.VII.

rodzina Datów – 28.VII.

chrześniak Janusz z żoną – 29, 30, 31.VII.

rodzina Kosińskich – 1.VIII.

rodzina Romanów – 2.VIII.

rodzina Fąfarów – 3.VIII.

rodzina Ćwiklików – 4.VIII.

Uczestników pogrzebu – 5, 6.VIII.

Msze św. w naszej parafii z intencji:

Żona Maria – 7, 8.VIII.

Brat Czesław – 9.VIII. 

Siostra Maria Zięba – 10.VIII.

 

 

Święta

Niedziela, XV Tydzień zwykły
Rok B, II
Piętnasta Niedziela zwykła

Licznik

Liczba wyświetleń:
10212935

Spacer po kościele