Msze św. za Śp. Annę Maraj zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

Zespół Szkół w Stępinie – 23, 24.XI.

syn Grzegorz z rodziną - – 25.XI.

Barbara i Roman Świrad – 27.XI.

Anna i Zbigniew Tęczar – 28.XI.

Mikuszewska Kazimiera – 29.XI.

Jerzy i Maria Król z rodziną – 30.XI.

Kinga i Radosław Iskra – 1.XII.

Renata i Wiesław Basamania – 2.XII.

Justyna i Tomasz Ruszała – 3.XII.

Edward Szypuła z rodziną – 4.XII.

Anna i Kazimierz Cynarscy – 5.XII.

Joanna i Artur Korab – 6.XII.

Małgorzata i Lucjan Mikuszewscy – 7.XII.

Tęcza i Lipka z Wiśniowej – 8.XII.

Beata i Paweł Szymańscy – 9.XII.

córki Iwona i Agnieszka z rodzinami – 10, 11.XII.

Adam Choroś - `12.XII.

Zarząd firmy JCF WOOD – 13, 14.XII.

pracownicy JCF WOOD – 15, 16.XII.

rodzina Kmonów – 17.XII.

Domowy Kościół z kręgu św. Rity – 18, 19.XII.

Para Rejonowa Domowego Kościoła – 20.XII.

Anna i Piotr Irzyk – 21.XII.

rodzina Świstak – 22.XII.

Czesława Kumor – 23, 24.XII.

Agnieszka i Sławek z Mileną – 25.XII.

Teresa i Adam Kielar i Jacek Kielar – 26.XII.

Kazimiera, Wioletta i Wojciech Fąfara – 27.XII.

Irena z Bartkiem – 28.XII.

rodzina Gajewska – 29.XII.

Danuta i Jan Wójcik z rodziną – 30.XII.

Zofia i Marian Szypuła – 31.XII.

Adam Betleja – 1.I.2021 r.

Ryszard Szypuła – 2.I.

Maria i Bronisław Kępa – 3.I.

rodzina Dobek – 4, 5.I.

swat Edward – 6.I.

Halina Mikuszewska z Mateuszem – 7.I.

Anita i Piotr Tokarscy – 8.I.

Tadeusz Wnęk z rodziną – 9.I.

Domowy Kościół z kręgu św. Macieja – 10.I.

Leszek i Bernadka – 11.I.

Lucyna Michalska z córkami – 12.I.

Monika i Mateusz Strzępek – 13.I.

rodziny Wnęk, Łyszczarz i Koziarskich – 14.I.

Stanisława i Marian Strzępek – 15.I.

Genowefa Mikuszewska z rodziną – 16.I.

Rada Rodziców przedszkola w Wiśniowej – 17.I.

pracownicy i nauczyciele przedszkola w Wiśniowej – 18, 19, 20.I.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy obsługi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśniowej – 21, 22.I.

Joanna i Adam Kasza z rodziną – 23.I.

Janina Świerad i Barlikowie – 24.I.

rodzina Nizickich z Wiśniowej – 25.I.

Stanisław i Genowefa Włodyka z rodziną – 26.I.

Jan i Czesława Kasza – 27.I.

Małgorzata i Jan Szczygieł z dziećmi – 28, 29.I.

Teresa Tęczar – 30.I.

Dariusz Tęczar z rodziną – 31.I.

Przemysław Tęczar – 1.II.

Natalia Zamorska z rodziną – 2.II.

Grażyna i Stanisław Kucharzyk – 3.II.

Małgorzata i Wiesław Ogorzałek – 4.II.

Alicja Michalska z rodziną – 5.II.

Małgorzata Michalska z rodziną – 6.II.

Ulka – 7.II.

Małgorzata Grodzka – 8.II.

Krzysztof Fąfara z rodziną - 9, 10.II.

Maria Złotek – 11.II.

Krystyna Piróg – 12.II.

rodzina Banków z Pstrągówki – 13.II.

Ewa Bigos – 14.II.

Zofia Szypuła – 15.II.

Danuta Szypuła – 16.II.

rodzina Zaruckich – 17.II.

rodzina Kulików – 18.II.

Janina Strzępek – 19.II.

wnukowie Katarzyna i Jakub – 20.II.

Natalia i Krzysztof Tęczar – 21.II.

Janina Tęczar – 22.II.

Janusz Mikuszewski z rodziną – 23.II.

1 Msza św. od Uczestników pogrzebu – 24.II.

Maria Kumor i Helena Krzysiak i od Uczestników pogrzebu – 25.II.

Darek Michalski z rodziną i od Uczestników pogrzebu – 26.II.

od Uczestników pogrzebu i od rodziców kl. VIII b z Wiśniowej – 27.II.

 

Msze św. w naszej parafii z intencji:

Siostra z Rodziną – 1.III.

2 Msze św. syn Piotr z rodziną – 2, 3.III.

 

syn Grzegorz z rodziną – 4.III.

 

Msze św. za Śp. Kazimierza Jakobsze zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

córka Gosia – 16.XI.

Edyta Szypuła – 17, 18.XI.

Bartłomiej Krok – 19, 20.XI.

córka Anna – 21.XI.

córka Kasia – 22.XI.

Janina Tokarska z rodziną – 23.XI.

siostra Maria z rodziną – 24.XI.

Barbara i Stanisław Kiebała – 25.XI.

Asia, Marek i Bartek – 26.XI.

wójt i pracownicy UG Wiśniowa – 27, 28.XI.

Ryszard i Magdalena Strzępek – 29.XI.

brat Bogdan z rodziną – 30.XI.

radni rady UG Wiśniowa – 1, 2.XII.

mieszkańcy wsi Kozłówek – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.XII.

Adam Rypyść z rodziną – 14, 15.XII.

Aneta i Robert Szurlej z rodziną – 16.XII.

rodzina Stochów – 17.XII.

sołtys z radą sołecką z Kalembiny – 18.XII.

Jolanta i Dariusz Bryś – 19.XII.

Janusz Jakobsze z Rodziną – 20.XII.

rodziny Smoleń i Maryniak – 21.XII.

Ewa i Zbigniew Biel – 22.XII.

rodzina Pelewiczów – 23.XII.

Małgorzata i Kazimierz Piękoś – 24.XII.

Wanda Dyka z rodziną – 25.XII.

Zofia Gruszczyńska – 26.XII.

koleżanki córki Małgorzaty – 27, 28.XII.

Dariusz Nieroda z rodziną – 29.XII.

Koleżanki córki Małgorzaty z salonu Nefertiti – 30.XII.

rodzina Betleja – 31.XII.

Joanna i Krzysztof Basamania – 1.I.2021

Marek Pirga z rodziną – 2.I.

rodzina Panków – 3.I.

rodzina Niemców i Urbanów – 4.I.

Jolanta i Janusz Rypyść z rodziną – 5.I.

rodzina Chlebiców z Kozłówka – 6.I.

OSP Kozłówek – 7.I.

Karolina i Katarzyna Rypyść – 8.I.

Maria Kluska z dziećmi – 9.I.

Grażyna Tatara z rodziną – 10.I.

nauczyciele, emeryci i pracownicy szkoły w Kozłówku – 11.I.

Drzewicka Natalia z rodzicami – 12.I.

Barbara i Leszek Król – 13.I.

rodzice i uczniowie SP w Kozłówku – 14, 15.I.

Katarzyna i Daniel Smoleń – 16.I.

GOPS w Wiśniowej – 17.I.

Rada Sołecka Markuszowa – 18.I.

Rada Sołecka i sołtys Oparówka – 19.I.

Zofia i Józef Kut – 20.I.

A. T. Niedziela z Markuszowej – 21.I.

Michał Gruszczyński – 22, 23.I.

Agata i Paweł Wójcik z rodziną – 24.I.

Mateusz Niedziela – 25, 26.I.

Małgorzata Strycharz – 27.I.

Anna i Grzegorz Kuta – 28.I.

Bogumiła i Stanisław Rokosz – 29.I.

Aneta Keliris z mężem i córką – 30.I.

Rada Sołecka Kozłówek – 31.I.

sąsiad Eugeniusz z rodziną – 1, 2.II.

Jan Kawa z rodziną – 3.II.

Martyna i Łukasz Dziok – 4.II.

Komisja Budżetu i Finansów UG Wiśniowa – 5.II.

Andrzej Puc – 6.II.

Roman Przystaś – 7.II.

Justyna i Jarek Sudyka z synem – 8.II.

Leokadia i Janusz Rzeźnikiewicz – 9.II.

Barbara i Lesław Gruszczyńscy – 10.II.

Stefan Gruszczyński – 11.II.

Anna i Ryszard Furtkowie – 12.II.

Elżbieta i Mieczysław Zubek – 13.II.

Ilona i Paweł Rutka – 14.II.

Lesław i Monika Tokarscy – 15.II.

Anna i Sławomir Borek – 16.II.

Ewa Zubek i Piotr Gruszczyński – 17.II.

KGW Kozłówek – 18, 19.II.

Janina Rymarska – 20.II.

Krystyna Śliwa – 21.II.

Klub Sportowy Huragan Kozłówek – 22.II.

Barbara i Jan Król – 23.II.

Wiesław Pietryka z rodziną – 24.II.

Rodzina Brysiów – 25.II.

Bartłomiej Kuta – 26.II.

Zofia i Stanisław Rypyść – 27.II.

Józef Ochab z rodziną – 28.II.

Ola Wójcik z rodziną – 1.III.

Siostra Małgorzata i Tadeusz Wójcik – 2.III.

Karol Wójcik z rodziną – 8.III.

Maria i Bronisław Kolbusz – 9.III.

sołtysi gminy Wiśniowa – 10, 11.III.

mieszkańcy Jazowej i Zawodzia – 12.III.

Renata i Witold Wójtowiczowie – 13.III.

rodzina Kozioł i Piwowar – 14.III.

Agnieszka, Dominika i Małgorzata – 15.III.

z klasy córki Ani z liceum – 16, 17, 18, 19.III.

Stanisław Kuta z rodziną – 20.III.

Adrian i Joanna Wójtowicz z rodziną – 21.III.

Marzena i Stanisław Jacek z rodziną i od Uczestników pogrzebu – 22, 23.III.

 

Msze św. w naszej parafii z intencji:

2 Msze św. żona – 4.III.; 7.III. (w Kozłówku)

córka Gosia – 5.III. (w Kozłówku)

córka Anna – 6.III.

 

córka Kasia – 3.III.

 

Msze św. za Śp. Władysława Polaka zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

Beata i Bogusław Kucabowie – 21.IX.

Emilia i Marian Boroń – 22.IX.

Witold i Monika Stawarz – 23.IX.

Emilia i Janusz Czaja – 24.IX.

Zespół SouGorsi (czyt. Sągorsi) – 25.IX.

Maria Krochmal z rodziną – 26.IX.

Więch z rodziną – 27.IX.

Administracja „Chemia-Elektromet” Spółdzielnia Pracy Rzeszów – 28.IX.

rodzina Panochów z Zawadki – 29.IX.

Krzysztof i Katarzyna Ziobro z dziećmi – 30.IX.

rodzina Półzięć – 1.X.

Helena i Marian Wójcik – 2.X.

Janina Ziobro – 3.X.

rodzina Pondel – 4.X.

100 Antoni Piech z Rodziną – 5.X.

rodzina Książek z Rzeszowa – 6.X.

70 Rodzina Dziadków – 7.X.

Rodzina Polaków z Wysokiej – 8.X.

KGW z Dobrzechowa – 9.X.

Helena Leśniak – 10.X.

Halina i Jerzy Dziadek z rodziną – 11.X.

Mieczysława i Tadeusz Banaś – 12.X.

Iwona i Jan Baran – 13.X.

Magdalena Baran – 14.X.

swatowa z Jaszczurowej – 15.X.

Helena Piech – 16.X.

rodzina Złotek – 17.X.

rodzina Wojtanowskich z Różanki – 18.X.

Barbara i Bożena Kruczek – 19.X.

rodzina Ziębów – 20, 21.X.

Zakład Chemiczno- Stomatologiczny „Chemia-Elektromet” Rzeszów – 22X.

Cecylia Gajda z rodziną – 23.X.

Siemianowscy – 24.X.

rodzina Juraszów i Adamczyków – 25.X.

Krzysztof Polak i bratowa Joanna – 26, 27.X.

Grzegorz Złotek – 28.X.

Bolesław Korkus – 29.X.

Krystyna i Bronisław Gajdowie – 30.X.

Maciej i Marek Wójcik – 31.X.

chrześnica Dorota z rodziną – 1.XI.

rodziny Świętoń i Zych – 2.XI.

rodzina Polaków – 3, 4.XI. i jeszcze za zmarłych Maria i Jan

córka Lucyna z rodziną – 5, 6.XI.

sołtys wsi Dobrzechów – 7.XI.

córka Urszula – 8, 9.XI.

syn Grzegorz z rodziną – 10, 11.XI.

rodzina Jasionów – 12.XI.

rodzina Kłęczków – 13, 14.XI.

rodzina Szetelów – 15.XI.

OSP Dobrzechów – 16.XI.

sąsiedzi Strzępek i Kowalscy – 17.XI.

Justyna Musiał – 18.XI.

rodzina Musiałów z Frysztaka – 19.XI.

Stanisław Pirga z rodziną – 20, 21.XI.

rodzina Bigosów 22, 23.XI.

Jolanta i Ryszard Gabor – 24.XI.

Maria i Stanisław Kucab – 25.XI.

rodzina Woroszów – 26.XI.

Jan Grodzki z rodziną – 27.XI.

90 Koledzy syna Grzegorza z Jednostki Operacyjno-Technicznej OSP w Dobrzechowie – 28.XI.

45 rodzina Kowalczyków z Jaroszowa – 29.XI.

45rodzina Urbanów z Budziszowa i Pabianic – 30.XI.

Uczestników pogrzebu – 1, 2, 3.XII.

  

Msze św. w naszej parafii z intencji:

 

2 Msze św. żona – 7, 9.XII.

 

Święta

Poniedziałek, XXXIV Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Klemensa I, papieża i męcz. albo wsp. św. Kolumbana, opata

Licznik

Liczba wyświetleń:
2556897

Spacer po kościele