Msze św. za Śp. Izabelę Irzyk zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

ZNP Oddział Strzyżów – 9.XI.

Przedszkole „Michał” w Strzyżowie – 10, 11, 12.XI.

Krystyna i Stanisław Szymańscy – 13.XI.

rodzina Irzyków Dobrzechów 307 – 14.XI.

pracownicy PKP PLK – 15, 16.XI.

Zofia i Władysław Moskalowie – 17.XI.

Małgorzata i Kazimierz Petka – 18.XI.

Tomkowiczowie z Cieszyny – 19.XI.

Janusz Ancygier z rodziną – 20.XI.

rodzina Konickich – 21.XI.

chrześniak Zdzisław – 22.XI.

Maria i Leszek Zamorski z synami – 23.XI.

Sołtys wsi Dobrzechów – 24.XI.

Anna Dziadek z synami – 25.XI.

Rodzina Łętkowskich – 26.XI.

Halina i Jerzy Dziadek – 27.XI.

1 Msza św. od Uczestników pogrzebu – 28.XI.

 

Pracownicy Stacji Czudec – 29.XI. 

 

Msze św. w naszej parafii z intencji:

Córka – 5.XII.

 

Syn z Rodziną – 15.XII.

Msze św. za Śp. Władysławę Kut zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

Emilia Wojtanowska z rodziną – 2, 3.XI.

Daniel Wojtanowski – 4, 5.XI.

Kasia Wojtanowska – 6, 7.XI.

Stanisław Niedziela – 8, 9.XI.

Kazimiera Chlebica – 10, 11.XI.

Krystyna Niedziela z rodziną – 12.XI.

siostrzenica Maria z rodziną – 13.XI.

siostrzeniec Piotr z rodziną – 14, 15.XI.

siostra Weronika – 16, 17.XI.

 

siostrzeniec Zdzisław z rodziną – 18.XI.

 

 

Msze św. za Śp. Kazimierza Niedzielę zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

córka Zofia z rodziną – 26.X.

córka i wnuk – 27.X.

córka Małgorzata z rodziną – 28.X.

Bronisława i Edward Lipa z rodziną – 29.X.

Róża Nr 22 – 30.X.

Róża Nr 21 - 31.X.

wnuczka Anna z rodziną – 1.XI.

Anna i Józef Niziccy – 2.XI.

Krystyna i Józef Pilch z rodziną – 3.XI.

rodzina Homików – 4.XI.

Rodziny Domowego Kościoła z Kręgu św. Rity – 5.XI.

Adolf Banaś z rodziną – 6.XI.

Krystyna i Stanisław Przystaś – 7.XI.

Piotr Świstak – 8.XI.

Maria Świstak z rodziną – 9.XI.

Mariola i Paweł Śliwa – 10.XI.

Krystyna Śliwa i Klaudia – 11, 12.XI.

Elżbieta i Mieczysław Zubek z rodziną – 13.XI.

Monika i Lesław Tokarscy – 14.XI.

Anna i Ryszard Furtkowie – 15.XI.

Irena i Jan Czech – 16.XI.

Danuta i Stanisław Czech – 17.XI.

rodzina Godków z Markuszowej – 18.XI.

Teresa i Jan Tęcza – 19.XI.

Leszek i Bernadka Michalska – 20.XI.

Stanisław Niedziela – 21.XI.

Kazimiera Chlebica – 22.XI.

Ewa Borys z rodziną – 23.XI.

rodzina Fałkowskich – 24.XI.

Barbara i Krzysztof Naróg – 25.XI.

rodzina Dobek – 26, 27.XI.

kuzyn Tokarski z Markuszowej – 28.XI.

Helena Kalisztan – 29.XI.

Józef Kalisztan z rodziną – 30.XI.

Andrzej Przystaś z rodziną – 1.XII.

Rodziny Domowego Kościoła z Kręgu św. Macieja – 2.XII.

rodzina Gruszczyńskich – 3.XII.

Krystyna i Stanisław Michalscy – 4.XII.

Mirosława i Łukasz Nizickich – 5.XII.

Bronisław Janaś z rodziną – 6.XII.

Rejon Domowego Kościoła – 7, 8.XII.

B. Basamania z rodziną – 9.XII.

chrześniak Wiesław z rodziną – 10.XII.

Marek Mendocha z rodziną – 11.XII.

Ewa i Krzysztof Basamania – 12, 13.XII.

Czesław Michalski – 14.XII.

Maria i Tadeusz Wilusz – 15.XII.

KGW w Markuszowej – 16, 17.XII.

Marta i Piotr Tokarscy – 18.XII.

wnuk Marcin z żoną – 19.XII.

Irena i Czesław Włodyka – 20.XII.

rodzina Szczygieł – 21.XII.

rodzina Godków – 22.XII.

rodzina Pietruszków -23.XII.

Krystyna i Stanisław Adamczyk – 24.XII.

Zofia Wagner – 25.XII.

sąsiedzi Wolan – 26.XII.

Zespół Przedmiotów Zawodowych – 27, 28.XII.

Marzena i Zbigniew Kalisztan z rodziną – 29.XII.

rodzina Jaksanów – 30.XII.

Anna i Ryszard Jarzyna – 31.XII.

Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie – 1, 2.I.2021 r.

rodzina Żuczek – 3.I.

Dorota Król – 4.I.

Anna Król – 5.I.

rodzina Lubelczyków z Łęk Strz – 6.I.

Renata i Marian – 7.I.

Zofia Niedziela – 8.I.

Mariola i Tomasz Obrodzcy z rodziną – 9.I.

Alicja Nowak – 10.I.

rodzina Tokarskich z Dobrzechowa – 11.I.

Urszula i Czesław Kalisztan z Rodziną – 12.I.

Zarząd i Pracownicy FOLRES – 13.I.

wnuczka Magdalena – 14.I.

Kalisz i Mikuszewska – 15.I.

wychowankowie kl. 4THF – 16.I.

kolega August ze Strzyżowa – 17.I.

wnuczka Ewa z rodziną – 18.I.

wnuk Damian – 19.I.

rodzina Kłosowiczów z Frysztaka – 20.I.

wnuk Daniel z rodziną – 21.I.

pracownicy firmy ROMI – 22, 23.I.

Wiesław Kalisztan z rodziną – 24.I.

Maria i Jerzy Król – 25.I.

1 Msza św. od Uczestników pogrzebu – 26.I.

rodzina Kut z Wysokiej Strzyżowkiej i od uczestników pogrzebu – 27.I.

Teresa i Robert Gołda z rodziną i od uczestników pogrzebu – 28.I.

  

Msze św. w naszej parafii z intencji:

Wnuk Piotr z Rodziną – 29.I.

córka Zofia z rodziną – 30.I.

Córka Elżbieta z Rodziną – 31.I.

córka i wnuk – 1.II.

 

córka Małgorzata z rodziną – 2.II.

 

Msze św. za Śp. Damiana Fąfarę zostaną odprawione poza parafią z intencji w dniu:

Ewa i Janusz Malita – 5.X.

Joanna Malita – 6, 7, 8.X.

OSP w Gliniku Dolnym – 9.X.

OSP we Frysztaku – 10.X.

Zarząd Gminny OSP we Frysztaku – 11.X.

Sołtys wsi Dobrzechów – 12.X.

OSP w Lubli – 13.X.

OSP Twierdza – 14.X.

Koleżanki i Koledzy z Dobrzechowa – 15.X.

Biuro urządzania lasu – 16.X.

Gminny Zakład Komunalny we Frysztaku – 17.X.

Dolina Wisłoka – 18.X.

Janina i Marian Stój – 19.X.

Wujek z Makowiska – 20.X.

Henryk Śliwa z rodziną – 21.X.

Rafał i Gabriela Banaś – 22.X.

Tadeusz i Mieczysława Banaś – 23.X.

Piotr i Urszula Szetela – 24.X.

Artur i Justyna Banaś – 25, 26.X.

Firma „Wojan” – 27.X.

Longina Śliwa – 28.X.

Anna Śliwa i Krystyna Lipka – 29.X.

Jan Gazda z Rodziną – 30.X.

Grzegorz Złotek – 31.X.

Jan i Maria Pas z rodziną – 1.XI.

Kuzyn Tomasz z Rzeszowa – 2.XI.

Ciocia Zosia i wujek Andrzej z Rzeszowa – 3.XI.

Włodykowie z Niewodnej – 4, 5.XI.

Czesława i Kazimierz z Grodziska – 6.XI.

Magdalena Strzępek z rodziną – 7.XI.

Kazimiera i Zbigniew Rzeźnikiewicz – 8.XI.

Bogumiła Piękoś z rodziną – 9.XI.

Grzegorz i Mariola Haber – 10.XI.

Wujek Zbyszek – 11.XI.

Katarzyna i Jacek Motykowie – 12.XI.

Agnieszka i Mariusz Salamon – 13.XI.

Andrzej Moskwa z Rodzicami – 14.XI.

Małgorzata i Robert Niedziela – 15.XI.

Jadwiga Strzępek z rodziną – 16.XI.

Soja Helena i Małgorzata – 17.XI.

Grażyna i Krzysztof Piękoś – 18.XI.

Wójt, UG i GOPS we Frysztaku – 19.XI.

Stolarscy – 20.XI.

Rada Gminy Frysztak – 21.XI.

Kuzyn Mateusz z Rzeszowa – 22.XI.

Kuzyn Rafał z rodziną – 23.XI.

Wiesława i Antoni Wójtowicz – 24.XI.

Dorota i Piotr Papuga z rodziną – 25.XI.

Tomasz Zięba i Katarzyna Malita – 26.XI.

Pracownicy BOKARO Rzeszów – 27.XI.

Barbara i Stanisław Kiebała – 28.XI.

Ewa i Artur z Jaworzna – 29.XI.

Lech Alfreda – 30.XI.

Rodzina Bereziuków – 1.XII.

Waldemar Mendocha z rodziną – 2.XII.

Dorota i Roman Śliwa – 3.XII.

Teresa i Piotr Leśniak – 4.XII.

Rodzina Ostrowskich z Przemyśla – 5.XII.

Maria Kuter z rodziną – 6.XII.

Rodzina Medygrał – 7.XII.

2 Msze św. od Uczestników pogrzebu – 8, 9.XII.

Msze św. w naszej parafii z intencji:

2 Msze św. Tata – 10, 11.XII.

Bracia – 12.XII.

 

siostry i braci – 14.XII.

 

 

 

 

 

 

  

Święta

Poniedziałek, XXXIV Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Klemensa I, papieża i męcz. albo wsp. św. Kolumbana, opata

Licznik

Liczba wyświetleń:
2556902

Spacer po kościele