W kościele parafialnym w Dobrzechowie:

- W poniedziałki polecamy się Bogu przez wstawiennictwo wyznaczonego Świętego, którego Relikwie mamy w naszej parafii.

- Nowenna do Matki Bożej Dobrzechowskiej i św. Stanisława BM z ucałowaniem Relikwii Świętego w każdą środę po Mszy św. wieczornej.

- W I czwartek miesiąca adoracja Najświęszego Sakramentu od godz. 16:30 do 17:30 - możliwość skorzystania ze Spowiedzi św.

- W I piątek miesiąca od godziny 15:00 adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. poprzedzonej nabożeństwem do Naświętszego Serca Pana Jezusa.

- W każdy 16-ty dzień miesiąca nowenna do św. Jana Pawla II z ucałowaniem Relikwii Świętego, a po Nowennie w Domu św. Jana Pawla II konferencja.

- W soboty zachęcamy do adoracji Najświętszego sakramentu od godz. 17:00 do godz. 17:30 - dziękujemy Panu Bogu za trzeźwość w naszych rodzinach.

- W ostatni piątek miesiąca po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z ucałowaniem Relikwii św. Siostry Faustyny.

W  kościele filialnym w Kozłówku:

- 6-go każdego miesiąca Nabożeństwo św. Doroty.

- W niedzielę po Mszach św. udzielamy dzieciom indywidualnego błogosławieństwa.

Sobota, IX Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob. albo wsp. św. Norberta, biskupa

Liczba wyświetleń:

Spacer po kościele